Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klub MS (6 - 7 let - dívky)

8. 2. 2012

 Jak jsem už říkala, tento klub je pro holčičky ve věku od 6 do 7 let. Protože vím, že tato věková kategorie není zrovna na čtení, dala jsem sem spíš obrázky Me to you, Hello Kitty a různých zvířátek.

Pro šikovnější děti tu mám i pár článků a různé otázky a soutěže.

Pokud se sem chceš přihlásit, zadej do textu komentářů: P MS tvoje přezdívka něco, co máš ráda a chtěla by jsi to svím kamarádům zdělit e - mail rodiče jméno rodiče.

Pokud by tě zde někdo nějak obtěžoval, neváhej a hned se mi svěř! Já ti poradím a kdyžtak si to s tím člověkem vyřídím. Bav se se mnou jako s kamarádkou. Neboj se, jsem sice o dost starší, ale budu k tobě hodná.

To, jak jsem říkala že je to klub pro menší holčičky si neber nějak špatně. Jsou tu prostě kluby pro trošku starší děti, než jsi ty, a tak tě přirovnávám k těm ostatním. 

Přeji ti, aby se ti klub líbil a našla si tu spoustu kamarádek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Measuring Blood Weight

(Asaircalgeleax, 13. 10. 2018 21:59)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-livraison-48h/

Momentous Blood Persuade - Hypertension

(Asaircalgeleax, 29. 9. 2018 16:13)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/faut-il-une-ordonnance-pour-acheter-du-cialis-en-belgique/